Tuo metu, kai numylėta televizija rodydavo animacinį serialą „Beavis and Butt-head“ man buvo per mažai metų, kad tėvai leistų tai žiūrėti. Bet visada žinodavau, kas jie ir jeigu negalima į juos žiūrėti, jie yra kažkuo ypatingi.
Daugiau

Alchemija L. L reiškia Lama sukurta po Jo Šventenybės Tenzino Giatso, XIV-ojo Dalai Lamos trečiojo vizito į Lietuvą. Šių, 2013 metų, rugsėjį jis lankėsi Vilniuje jau nebe kaip dvasinis ir pasaulietinis Tibeto vadovas, o kaip paprastas budistų vienuolis. Laidoje atskiriami du informacijos perdavimo kanalai: vaizdiniu transliuojamas vizito renginių kaleidoskopas, o garsiniu perduodamos apsilankymo metu išsakytos Dalai Lamos mintys.
Daugiau

Dievo Avinėli, kuris naikini pasaulio nuodėmes... Šis pusvalandis pilnas tokio švento naivumo, kuris kačiukais paverčia net liūtus. Švelnumas - Pasivaikščiojimų su Alina Orlova charakteristika. Jokių pipirų, nors nepasakytum, kad būtų, pavyzdžiui, labai jau saldu.
Daugiau

„Kalbėdamas su alternatyvų gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis dažniausiai jauti išsilavinimą arba, bent jau, aukštesnį savirefleksijos laipsnį. Tokias sąvokas kaip kontrkultūra, subkultūra, marginalai jie dažnai gali užginčyti. Ir bus teisūs. Tik dėl genties sutaria visi.“ - laidos vedėjo citata geriausiai apibūdina šią Alchemiją.
Daugiau

Yra žmonių, kurie sako: „Aš negalėčiau būti niekuo kitu, kaip tik aktoriumi“ arba „Jei nebūčiau matematikos mokytoja, nežinau ką dar galėčiau/sugebėčiau daryti“. Būdama jaunesnė maniau, kad tokie žmogaus pasisakymai parodo, koks jis geras savo srities specialistas. Tačiau kuo toliau, tuo labiau tokie žmonės man pasirodė vis labiau riboti ir nemokantys išnaudoti visų galimybių. Rein Raud puikiai save sulygina su renesanso žmogumi – ir iš tiesų, kam būti gabiam viename dalyke, jei gali pasiekti kur kas daugiau pasinerdamas į daugelį sričių. Svarbiausia, kad nebūtų nuobodu. O Rein Raud nenuobodžiauja.
Daugiau

„Mes esame, kad, pasilikdami kiekvienas atsakingas už save, drauge gyventume ir kurtume. Mes norime savo gyvenimą pripildyti bendruomeniškumo sąmone, nurodančia mūsų vietas visų mūsų visuomeninio, kultūrinio ir politinio gyvenimo baruose. Ir mes norime į juos ateiti, ne kaip pasimetę individai, o kaip jaunatvišku dinamizmu nešina ir bičiuliškon draugėn susibūrusi ateities Lietuva.“
Daugiau

Gauti naujienas