Podiumu žengia vyras ir moteris pilkuose, beformiuose kostiumuose. Ant jų galvų užmaukšlintos beveidės maišo formos kaukės, tarpusavyje susisiekiančios per kojinę primenančią juostą. Apsmukę, paslaptingi, neįprasti – ar ne tokie mūsų visuomenei atrodo visi jauni žmonės?
Daugiau

Tamsios, tuščios, šaltos, gigantiškos erdvės. Tarsi rūsiai, neprieinami ne tik kultūrai, bet ir žmogui. Operos fantazijos „XYZ“ plakatas. Giedanti moteris-vaiduoklis balta suknele. Jos balsas užpildo milžinišką tuštumą.
Daugiau

„Kauno kino festivalis didžiausią dėmesį skiria patiems filmams. Mums rūpi kokybiški filmai, o programos prasme mes ieškome filmų, kurie pateiktų socialinį modernios visuomenės komentarą,“ – laidoje kalba festivalio programos sudarytojas. Taigi, svarbiausia – filmai, filmai, ir dar kartą filmai. Nors ir nutylėdami festivalio šūkį, Alchemijos TV kūrėjai atkreipia dėmesį į kitokį kiną. Koks tas kitoks?
Daugiau

Mėlynomis raidėmis baltame fone užrašyti vardai: Kristina Inčiūraitė, Laura Garbštienė, Žilvinas Kempinas, Aurelija Maknytė, Juozas Laivys... Tai žmonės, patekę į 2000-2010 metų Lietuvos dailės istoriją. Laidoje – Šiuolaikinio meno centro (arba ŠMC) paroda, skirta pirmajam XXI amžiaus Lietuvos dailės dešimtmečiui.
Daugiau

Kada paskutinį kartą buvote teatre? Prieš jūsų akis – besiūbuojantis traukinys, kuris įtraukia. Pamirštate rūpesčius. Trumpa Ryčio įžanga – vienintelis ryšys su šia diena. Ir vėl – Kauno valstybinis dramos teatras, Ilgoji salė, kur legendinis režisierius Jonas Jurašas stato „Antigonę Sibire“.
Daugiau

Kultūros laida, panaši į dokumentinį filmą – štai iššūkis Alchemijos TV kūrybinei grupei. Komanda jį priima ir, Ryčiui skelbiant in memoriam praėjusiai vasarai, mums kalba apie poilsio kultūrą Lietuvoje, apie kultūrą Nidoje ir džiazą kurorte.
Daugiau


Draugai


LNK.png

 

Alfa.png

 

logo_artnews.png

 

logo_kulturpolis_did_txt_spalv_300.jpg

 

mmc_LTU_mazas.jpg