Alchemija LXI. Humanitarinis karas


„Alchemija LXI. Humanitarinis karas“ - rimta, kaip ir priklausytų laidai tokiu pavadinimu. Čia kalbama apie propagandą, o savo matymu dalinasi filosofas Gintautas Mažeikis, žurnalistas Andrius Tapinas, politologai Lauras Bielinis ir Nerijus Maliukevičius.

Rimtoje laidoje klausydami specialistų versijų šįkart neišvengiamai susidursite su terminais. Nors, pavyzdžiui, toks kasdienybėje vartojamas žodis kaip „svoris“ niekada nekeltų minties, kad fizika galėtų būti pseudomokslas, istoriko sovietologo Roberto Van Voreno minimi „troliai“ gali sukelti abejonių humanitarikos moksliškumu. Vis dėlto tai - iš kasdienybės perimtas žodis, apibrėžiantis žmones, nusamdytus skleisti propagandą socialiniuose tikluose.

Kaip reta Alchemijos TV produkcijai, greta žodžio šioje laidoje - aktyvūs vaizdai. Atsargiai: veikiamas jūsų emocinis intelektas! Kadrai iš mūšių Maidane, sustabdyti protestų Graikijoje momentai, karo propagandos plakatai, su šia tema susijusios nuotraukos bei paveikslai, internetinių vaizdelių triukšmas, Europos žemėlapis Seimo papėdėje su dideliu žaliu blynu - LDK teritorija... Žmogus vandenyje. Žmogus burbule, bėgantis vandens paviršiumi... Įdirbta žemė. Greičiausiai tai - Lietuvos žemė.

Taip, propaganda visur aplinkui. Nepasiduokite emocijoms, lavinkite intelektą ir būkite atidūs. Propagandos gali būti ir šioje laidoje.

Monika
 

Komentarai

Palikite savo komentarą(Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas viešai)

Įrašykite paveikslėlyje parodytas raidesCaptcha CodeNorėdami pamatyti kitas raides, spustelkite paveikslėlį


Draugai


LNK.png

 

Alfa.png

 

logo_artnews.png

 

logo_kulturpolis_did_txt_spalv_300.jpg

 

mmc_LTU_mazas.jpg