Šiame „Pasivaikščiojimų“ pusvalandyje - du vidutinio amžiaus baltaodžiai vyrai. Kasdien vienas jų kuria, kitas – tyrinėja populiariąją kultūrą. Kas į ją pakliūva? Viskas. Ar ji yra blogai? Ne. Nors sukonstruotas ir nenuoširdus, atitinkantis standartus ir klišes, popsas visada aplink ir stimuliuoja mūsų fantaziją. Todėl, šis tas apie tai, kas pas mus dažniau peikiama, nei sveiku protu analizuojama.
Daugiau

Jazzu yra graži rimta moteris, scenoje dainuojanti gražias liūdnas dainas. Bet yra scena, ir yra gyvenimas. Todėl Jazzu sukūrė pačius beprotiškiausius Pasivaikščiojimus ever. Jie balansuoja tarp nuolatinės nuostabos savimi ir pasauliu, kuri verčia vaikiškai krykštauti, bei kažkur tvyrančios grėsmės, kuri skaudžiai tėškia gyvybes į žemę kaip tik tuo metu, kai mes visu kūnu atsiveriame džiaugsmui. Tai gali pasirodyti labai kvaila, o gal net psichiškai nestabilu.
Daugiau

60 sekundžių. 158 žodžiai. 2 stambūs teiginiai. 4 ekonominės informacijos interpretacijos. 3,5 sulaikytos šypsenos. Dabar padauginkite tai 26 kartus ir gausite visą laidą. Čia yra vietos poetiškam rudeniui ir ekonomikos pasaulio dalykiškumui. Didelio atidumo ir įtemptų smegenų reikalaujantys dalykai mus pasiekia su šypsena, o tarp specialistės vertinimų įkritusios kelios charakteringos asmenybės detalės.
Daugiau

Jonas Ruškus yra socialinis tyrinėtojas, besidomintis neįgaliųjų ir kitų pažeidžiamų grupių dalyvavimu visuomenės gyvenime. Taip pat jis ir akademikas – VDU socialinių mokslų fakulteto dekanas bei profesorius. Pasivaikščiojimai su akademikais žiūrovams būna sunkūs, bet neabejotinas jų privalumas – galimybė susidurti su konkretaus lauko problematika, informacija ir svarstymais.
Daugiau

Enver Izmaylov yra muzikantas ir kompozitorius, gitara grojantis savo išrasta ypatinga technika. Į laidą įpinta ir jo koncertų kadrų. Jis yra Krymo totorius, nors augo Uzbekijoje. Tad šį kartą laidos temos vystosi dviem kryptimis. Pirmoji dalis labiau apie muziką, antroji – apie politiką. Beje, tai pirmieji „Pasivaikščiojimai“ rusų kalba.
Daugiau

Jie susitinka turguje, nes čia apsipirkti ateinantys žmonės tiki žmonėmis. Tai – vieta, kur gali pajausti tiesioginį dviejų žmonių ryšį. Kur mažiausia tikimybė, kad tave apgaus. Abiejų pozicija aiški: „Mes turim mažai laiko. Kalbėti apie beprasmybes būtų nesąmonė.“ O kas gali atrodyti prasminga vasaros karštyje besikalbantiems dviems žmonėms?
Daugiau


Draugai


LNK.png

 

Alfa.png

 

logo_artnews.png

 

logo_kulturpolis_did_txt_spalv_300.jpg

 

mmc_LTU_mazas.jpg