Kuomet Rytis ėmė Pasivaikščiojimų įžangoje pasakoti apie Beną Ulevičių, šį žmogų įsivaizdavau visiškai kitaip nei jis pasirodė iš tiesų. O čia štai pasirodo ilgaplaukis vaikinas (nes atrodo tikrai jaunesnis nei yra iš tikrųjų) prie pelėdomis nusagstytų tvoros vartų kalba apie krikščioniškąjį roką ir nė nepastebi kaip imi su šio žmogaus nuomonė sutikti.
Daugiau

Pietro Umberto Dini šį pusvalandį kalbės lietuviškai. Nors jau girdėjome, kaip šauniai tai sekėsi estui Reinui Raudui, prisimename ir švedą Joną Öhmaną, visgi sutikime - čia visai kitas reikalas! Italija - ne kaimynystėje, o lietuviškai kalbantis italas - tokia pat retenybė kaip zebras rudenėjančiame tėvynės pievų peizaže.
Daugiau

Tuo metu, kai numylėta televizija rodydavo animacinį serialą „Beavis and Butt-head“ man buvo per mažai metų, kad tėvai leistų tai žiūrėti. Bet visada žinodavau, kas jie ir jeigu negalima į juos žiūrėti, jie yra kažkuo ypatingi.
Daugiau

Dievo Avinėli, kuris naikini pasaulio nuodėmes... Šis pusvalandis pilnas tokio švento naivumo, kuris kačiukais paverčia net liūtus. Švelnumas - Pasivaikščiojimų su Alina Orlova charakteristika. Jokių pipirų, nors nepasakytum, kad būtų, pavyzdžiui, labai jau saldu.
Daugiau

Yra žmonių, kurie sako: „Aš negalėčiau būti niekuo kitu, kaip tik aktoriumi“ arba „Jei nebūčiau matematikos mokytoja, nežinau ką dar galėčiau/sugebėčiau daryti“. Būdama jaunesnė maniau, kad tokie žmogaus pasisakymai parodo, koks jis geras savo srities specialistas. Tačiau kuo toliau, tuo labiau tokie žmonės man pasirodė vis labiau riboti ir nemokantys išnaudoti visų galimybių. Rein Raud puikiai save sulygina su renesanso žmogumi – ir iš tiesų, kam būti gabiam viename dalyke, jei gali pasiekti kur kas daugiau pasinerdamas į daugelį sričių. Svarbiausia, kad nebūtų nuobodu. O Rein Raud nenuobodžiauja.
Daugiau

Mokykloje mokė, knygose rašė: žmogaus gyvenimo prasmė yra būti reikalingu. Mėginu suskaičiuot, kiek žmonių atsiveria aplinkai norėdami patenkinti elementarios egzistencijos poreikius: alkio, saugumo, kompanijos, poreikio pasisakyti, būti gerbiamu ir pripažintu, kiek amžinų maldautojų išlenda iš savo kiauto tik tada, kai jiems ko nors reikia. Ir kiek yra tų, kurie neprašyti dalinasi tuo, ką turi, kurie teikia džiaugsmą aplinkiniams.
Daugiau


Draugai


LNK.png

 

Alfa.png

 

logo_artnews.png

 

logo_kulturpolis_did_txt_spalv_300.jpg

 

mmc_LTU_mazas.jpg