Pasivaikščiojimuose su Gintaru Grajausku – šiek tiek vėjo nuo jūros. Žiema Klaipėdoje dvelkia šaltais bliuzo garsais, tad nenustebkite, jei į laidos pabaigą atvės ir jūsų smegenys. Ne, ne, tik nepagalvokite, kad mažumėlę atšalti yra blogai!
Daugiau

Štai, mieli draugai, eteryje – žvaigždžių žvaigždžiausia žvaigždė, kuri, anot Ryčio, gyvenimą tvirtai laiko savo rankose. Įdomiausia, kad kuo daugiau galvoju apie Mantą Jankavičių, tuo akivaizdesnis man ima darytis jo tobulumo faktas. Na negali būti, mėginu ginčytis su savim – žinote, man jau nebe penkiolika, kad tikėčiau princais iš televizijos, – bet visgi negaliu netikėti tuo, ką matau ir ką girdžiu.
Daugiau

Jie pasirinko miesto paribį, kuriame formų, spalvų ir faktūrų žaidimas jau seniai tapo nevaldomas. Geltonų plytų margumynas, tinkuotų sienų stačiakampiai ir žalios medžio lentų tvoros kyla nuo mirusiais lapais pridengtų žolėkų, ištrupėjusių šaligatvių, asfalto plėmais grįstos gatvės.
Daugiau

Rytis ir Egis kažkur Belmonte diskutuoja apie muziką, kūrybą, žvaigždes, niūrią lietuvišką kasdienybę ir svajones. Laida visiškai nučiuožus – Rytis apie tai savotiškai įspėjo jos pradžioje, „Sel“ lyderį pristatydamas kaip neformatą.
Daugiau

Pasivaikščiojimų su Gyčiu Ivanausku pradžioje Rytis atsistoja prieš prekybos centrą. Užstojęs monstro iškabą, jis panaudoja kitokią reklamos formą. Laida prasideda smagiu tempu. Trumpas ping-pongas ir pašnekovai keliauja link apleistų pievų. Vėliau truputėlį rimsta, lėtėja...
Daugiau

Publikuojamų pokalbių su Kristina Sabaliauskaite pilnas platusis pasaulinis tinklas. Į Pasivaikščiojimus kviesdamas dviejų lietuviškų bestselerių autorę, Rytis galvojo apie tai. Jo tikslas aiškus: „tikiuosi, kad [pašnekovas] pasakys kažką tokio, ko mes visi dar nežinojome“.
Daugiau


Draugai


LNK.png

 

Alfa.png

 

logo_artnews.png

 

logo_kulturpolis_did_txt_spalv_300.jpg

 

mmc_LTU_mazas.jpg