Sniego kalnais užverstas naujasis sostinės centras. Lietuvos valstybinės vėliavos spalvos, žmogeliukai, plytos... Prie paminko Baltijos keliui, kuris gali žymėti ir mūsų tautos žygio pradžią kokybiško šalies valdymo link, du Ryčiai susitinka pasišnekėti apie korupciją.
Daugiau

Lyg žmogus tarp žemės ir dangaus: (pri)pažįstantis žemiškąją tikrovę, tačiau jam nesvetimas ir kūrybinis pradas. Operatoriai lyg žaidžia šiais dviem poliais ir reportažinis stilius mainosi su nestandartiniais plataus kampo inkliuzais.
Daugiau

Šiandienos Lietuvoje Kalėdos yra bene pati didžiausia metų šventė, kurią švenčia ne tik tikintieji. Dovanojame dovanas savo artimiesiems, bet ar nepamirštame, kad ne gautos dovanos kainoje slypi visas šventės džiaugsmas?
Daugiau

Pačioje pokalbio pradžioje ši ekonomistė, publicistė ir dėstytoja išsiduoda, kad pasivaikščioti gali tik su nauda (tai sakydama, žinoma, juokiasi). Tad pokalbis tarsi virsta į paskaitą, kurioje nagrinėjami ekonomikos dėsniai.
Daugiau

Berniukiška Jurga įžingsniuoja į valtį ir jie išplaukia. Jokių įprastų kameros siūbavimų. Vaizdas gerokai stabilesnis, o atsirandantis judėjimas – švelniai banguojantis, plaukiantis. Šįkart tikrai daug vandens. Galime pajausti visas jo savybes.
Daugiau

Dainius Radzevičius Pasivaikščiojimuose – lyg Lietuvos žurnalistų veidas, tos pirmosios lūpos, kurios gali papasakoti, kaip masinės informacijos sistema atrodo joje dirbančiam žmogui. Puiki proga išsiaiškinti, kodėl žiniasklaidą turime tokią, kokia ji yra.
Daugiau


Draugai


LNK.png

 

Alfa.png

 

logo_artnews.png

 

logo_kulturpolis_did_txt_spalv_300.jpg

 

mmc_LTU_mazas.jpg