Penktadienį per Info TVNaujienos

Jie susitinka turguje, nes čia apsipirkti ateinantys žmonės tiki žmonėmis. Tai – vieta, kur gali pajausti tiesioginį dviejų žmonių ryšį. Kur mažiausia tikimybė, kad tave apgaus. Abiejų pozicija aiški: „Mes turim mažai laiko. Kalbėti apie beprasmybes būtų nesąmonė.“ O kas gali atrodyti prasminga vasaros karštyje besikalbantiems dviems žmonėms?
Daugiau

„Deja, aš nesu šventas“ - sako jis. Pasivaikščiojimuose su Marijonu tvyro sveiko proto atmosfera. Ji yra žiauri, nes į paviršių gali iškelti tai, ko paprastai mes nenorime nei matyti, nei girdėti. Bet ji įdomi, nes atveria naujus dalykus. Kartais Marijonas šneka žiauriai rimtai ir, kai tai daro, jis sako teisybę. Bet, jei nemeluotų, jis būtų baisiai nuobodus.
Daugiau

Šiuolaikinę fotografiją ir vaizdų kultūrą Rytis nagrinėja su solidžia kompanija: Lietuvių menininkais Gintautu Trimaku, Gintaru Česoniu, Remigijumi Venckumi, Rimantu Plunge bei Titu Petrikiu, taip pat britų fotografu Matthew Andrew ir Raivo Kelomees iš Estijos. Pats laikas paklausti: kaip buitinio fotografavimo galia keičia profesionalią fotografiją?
Daugiau

Leonidas Donskis man kartais primena galingą kalnų upę. Minčių srautu apglėbia įvairias aukštumas ir platumas, kartkartėmis sulėtėja, o tada vėl akseleruoja ir tikrai, niekada nesustoja. Tuose minčių vandenyse malasi reiškiniai, faktai, detalytės, negali išvengti painiavos. Aš, tu - negali. Bet Donskis jas nuosekliai sieja, sąsaja po sąsajos, ir pateikia savo pasaulį. Tai be proto įdomu. Donskis ne bijo, o švenčia pasaulio ir žmogaus sudėtingumą. Šitoje šventėje jūs irgi galite dalyvauti.
Daugiau

Televizija vis dar yra stipriausia propagandos sklaidos terpė. Norėdama žiūrovams pasiūlyti dviejų - „Humanitarinio karo“ ir „Humanitarinės taikos“ - laidų ciklą „Alchemijos TV“ ėmėsi gan sudėtingo uždavinio - kalbėti apie propagandą televizijos eteryje. Antroje ciklo laidoje daugiau kalbama ne apie propagandos egzistavimą apskritai, o nagrinėjama kaip ji veikia.
Daugiau

Šie Pasivaikščiojimai neprivers jūsų nuobodžiauti. Laida kupina pokalbių ir diskusijų apie tai, kas vyksta pasaulyje, ir apie tai, ką reiškia būti diplomatu. Pašnekovas Vygaudas Ušackas kietas riešutėlis – kalbėdamas jis šypsosi, bet jo žodžiai rimti ir apgalvoti. „Our future full of space“.
Daugiau

Gauti naujienas