Televizija vis dar yra stipriausia propagandos sklaidos terpė. Norėdama žiūrovams pasiūlyti dviejų - „Humanitarinio karo“ ir „Humanitarinės taikos“ - laidų ciklą „Alchemijos TV“ ėmėsi gan sudėtingo uždavinio - kalbėti apie propagandą televizijos eteryje. Antroje ciklo laidoje daugiau kalbama ne apie propagandos egzistavimą apskritai, o nagrinėjama kaip ji veikia.
Daugiau

Šie Pasivaikščiojimai neprivers jūsų nuobodžiauti. Laida kupina pokalbių ir diskusijų apie tai, kas vyksta pasaulyje, ir apie tai, ką reiškia būti diplomatu. Pašnekovas Vygaudas Ušackas kietas riešutėlis – kalbėdamas jis šypsosi, bet jo žodžiai rimti ir apgalvoti. „Our future full of space“.
Daugiau

„Alchemija LXI. Humanitarinis karas“ - rimta, kaip ir priklausytų laidai tokiu pavadinimu. Čia kalbama apie propagandą, o savo matymu dalinasi filosofas Gintautas Mažeikis, žurnalistas Andrius Tapinas, politologai Lauras Bielinis ir Nerijus Maliukevičius. Kaip reta Alchemijos TV produkcijai, greta žodžio šioje laidoje - aktyvūs vaizdai. Atsargiai: veikiamas jūsų emocinis intelektas!
Daugiau

Laidoje su dailininku Stasiu Eidrigevičiumi daug spalvų ir formų. Nesupraskite to tiesiogiai - miestas už pašnekovų nugarų spalvingas, bet laidoje jis tik dekoracija - žymiai įdomesnis žodžiais besiskleidžiantis menininko pasaulis. Gražiausia spalva jame - balta.
Daugiau

Universitetas - tai žmonės. Šventinėje laidoje Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai bei buvę studentai pasakoja, kaip gyveno tada, prieš 25-erius metus, kai buvo atkuriama ne tik Lietuvos valstybė, bet ir tarpukario respublikos Alma Mater numeris vienas. Šventė čia - ne butaforija.
Daugiau

Vos prieš keletą savaičių Arūnas Gelūnas „Alchemijoje LVIII. Intelektas ir laisvė“ sakė: „Žodis idiotos išrastas senovės graikų įvardinti žmogui, kuris yra išsilavinęs, bet nedalyvauja viešame miesto gyvenime“. Kol dar nespėjote padaryti niūrių klaidingų išvadų, kad Lietuvoje tik tokie teegzistuoja, „Pasivaikščiojimuose“ - Lietuvos inteligento pavyzdys.
Daugiau

Gauti naujienas