Penktadienį per Info TV


Naujienos

Ne visi mėgsta teatrą. Kai kuriems jis nelabai dėl savo bandymo pagauti aukštesnę materiją ir ją jau sukramtytą perduoti žiūrovams. Kiti jaučia nejaukumą būdami teatre – ten tamsoka, garsiai kalbama ir ryškus grimas vaidinančius teatre paverčia pernelyg gyvomis lėlėmis. Treti – tiesiog pasitaupo savo laiką. Tačiau šis netikras gyvenimas tikrame gyvenime (o gal atvirkščiai?) – teatras – yra reikalingas visiems. Tad jeigu Tu neateisi į teatrą, jis ateis pas Tave – teatras iš mažos/didelės dėžutės išeina į gatves ir pradeda savo judėjimą. Teatro judėjimas „No Theatre“ pradeda savo neteatrinio teatro gyvenimą.
Daugiau

Ji – valiūkiška, trumpai kirptais į visas puses styrančiais plaukais, veidą puošia šypsenos duobutės ir jos akys – žibėte žiba. Tokia jaunystė, tokia galia ir tokia savęs išraiška! Kompozitorė, skulptorė, multimedijų menininkė, žurnalistė, netgi išradėja – po šitokia gausybe apibūdinimų (juk senesniais laikais menininkai-genijai pasižymėdavo gabumais įvairiose srityse) slepiasi Laurie Anderson, su kuria šiandien Rytis ir pasivaikščios.
Daugiau

Kūrybinė grupė buvo Geteborgo knygų mugėj. Šita Alchemija - parvežtos lauktuvės. Mačiau aš tų mugių – numosite ranka į tokias dovanas, – kas man tas Geteborgas, jei tokia ir Vilniuje būna? Susimąstau. Bet juk laida – ne apie mugę. Ji pasakoja apie mus!
Daugiau

TV eteris – ne universitetas, čia intelektualams laikas ribotas. Komanda dirba labai atidžiai, pašnekovui neleidžia atsipalaiduoti ir labai išsiplėtoti. Kalba vystosi nuosekliai – lengvos istorijos, aštresnės temos, kol paruošiamos kelios pipirų mūsų visuomenei saujos. Jas galima cituoti ir cituoti, bet geriau pažiūrėkite patys.
Daugiau

Būtent čia žmogus gali išsilaisvinti nuo to, kas jį slegia, nuo kasdienybės ir pasinerti į patį save. Jis čia gali pasijusti tarsi pirmykštėje žemėje ir sukurti meną. Kas, kad jis neišliks, kas kad jo sukurtą meną sunaikins pati gamta. „Bet bus buvęs“ – taikliai apie tai pasako žemės meno kūrėja Vivien Chang iš Taivano.
Daugiau

Ak tie aktoriai! Tokie pusiau žmonės, o pusiau – dievai... Ar ne taip mes juos įsivaizduojame? Sako, viena šios mistifikuojamos profesijos atstovė gavo pastabą: kaip ji, tokia žymi aktorė, gali važinėti troleibusu?! Lietuvos scenos artistui įvaizdis labai svarbus. Jūratė Onaitytė pristatoma kaip primadona?
Daugiau

Gauti naujienas