Jeigu jau humoras, tai geriau britai, nes jie be galo elegantiškai grubūs.
Daugiau

Pasivaikščiojimų su Egidijumi Aleksandravičiumi anksčiau ar vėliau reikėjo tikėtis. Štai jie ir pasirodė tarp dviejų Lietuvos Nepriklausomybės švenčių – Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios. Seniai mokyklos ar universiteto suole sėdėjusiems Lietuvos piliečiams puiki proga sužinoti, apie ką mąsto istorijos profesoriai.
Daugiau

„Lėlių namai“ – man viena gražiausių iš visų kada nors rodytų Alchemijų. Čia labai daug kasdieniško kūrybiškumo, o menininkai nesislepia po supermisijas vykdančių antžmogių kaukėmis. Dešimt Klaipėdos lėlių teatro kūrėjų mums padeda atrasti švelniąją mūsų pusę.
Daugiau

Kažkas laužiasi pro Tunelio T-10 duris. Emilis Vėlyvis stambiu planu. Ohoho! Atrodo grėsmingai piktas! Net su keiksmais! Emilis sutinka Rytį. Pokalbis pakrypsta link šviesos ir meilės. Pakvimpa romantika...
Daugiau

Alchemija „Trys teatro versijos“, kaip ir spektaklio „Trys gyveno versijos“ premjera, žymi naujo kultūrinio reiškinio Lietuvoje pradžią: Vytauto Didžiojo universitetas Kaune kuria profesionalų universiteto teatrą.
Daugiau

Pasivaikščiojimuose su Gintaru Grajausku – šiek tiek vėjo nuo jūros. Žiema Klaipėdoje dvelkia šaltais bliuzo garsais, tad nenustebkite, jei į laidos pabaigą atvės ir jūsų smegenys. Ne, ne, tik nepagalvokite, kad mažumėlę atšalti yra blogai!
Daugiau

Gauti naujienas