Publikuojamų pokalbių su Kristina Sabaliauskaite pilnas platusis pasaulinis tinklas. Į Pasivaikščiojimus kviesdamas dviejų lietuviškų bestselerių autorę, Rytis galvojo apie tai. Jo tikslas aiškus: „tikiuosi, kad [pašnekovas] pasakys kažką tokio, ko mes visi dar nežinojome“.
Daugiau

Ši reportažinio tipo Alchemija primena bojagi – tradicinį korėjiečių skiautinį, kuris taip pat buvo pristatytas vienoje iš Kauno bienalės parodų. Laida sudėliota iš daugybės gabalėlių, kurių kiekvienas savaip informatyvus ir savaip emocionalus.
Daugiau

Laidoje – tik vienas herojus. Ir tas nebylus, lyg šešėlis menamos didybės, užlipdytas ant kasdienybės kelio. Pasivaikščiojimuose jokios dramos, kurios galima tikėtis, kai į televizijos eterį ateina politikai. Vistik žiūrėt nėra taip nuobodu, kaip gali pasirodyti iš pirmo, antro, gal net trečio karto.
Daugiau

Iš Vilniaus į Mažeikius automobiliu – kaip į Paryžių lėktuvu. Tad šie ir tūno sau kažkur Žemaitijos gūdumoje, toli nuo pagrindinių maršrutų, saugiai pasislėpę nuo prašalaičių žvilgsnių. Rytis vengia pramintų kelių, tad toks nepažįstamas ir šiek tiek rizikingas lokių kraštas jį vilioja.
Daugiau

Siela suskamba gitaros stygomis tarp Domanto Razausko pirštų, lietuviškais žodžiais paliečia mūsų dvasią. Šis Pasivaikščiojimas alsuoja gyvenimu, kurį matome ne tik miesto gatvėse, kavos puodeliuose, bet ir Ryčio bei Domanto pašnekesyje...
Daugiau

Ekrane – rūkuose paskendusi Lietuvos žemė. Mįslingame rūke skendi visà, netgi netolimà, mūsų šalies praeitis. Regis, mintinai žinome faktus, tačiau nesugebame įžvelgti, ką jie slepia. O kas klauso bobutės, kuri jau tūkstantąjį kartą pasakoja tą pačią istoriją? Ši Alchemija apie filmą „Nematomas frontas. Šaltojo karo tragedija“, kuris istoriją pasakoja kitaip.
Daugiau

Gauti naujienas