Ekrane karaliauja žemiškos spalvos. Atrodo, galime matyti visą rudos spektrą – nuo gelsvos iki tamsiai raudonos. Kai kur – sniego likučiai, kuriuos Rytis paverčia nykstančios „grynojo formato“ žiniasklaidos simboliu.
Daugiau

Pasivaikščioti miestuose labiausiai mėgstame užsienyje. Išsitiesiame, pakeliame akis nuo grindinio ir žvalgomės aplink: domimės pastatais, parkais, gyvenimu gatvėje. Kodėl to nedarome savo šalyje?
Daugiau

Viskas labai paprasta. Naujoviškos „kartoninės dėžutės“ – kaip ir filme „Artimos šviesos“. Du pasivaikščiotojai – Rytis ir kino režisierius Ignas Miškinis. Tas, kurio filmuose dažnai kvepia šiuolaikinio miesto kasdienybe.
Daugiau

Sniego kalnais užverstas naujasis sostinės centras. Lietuvos valstybinės vėliavos spalvos, žmogeliukai, plytos... Prie paminko Baltijos keliui, kuris gali žymėti ir mūsų tautos žygio pradžią kokybiško šalies valdymo link, du Ryčiai susitinka pasišnekėti apie korupciją.
Daugiau

Lyg žmogus tarp žemės ir dangaus: (pri)pažįstantis žemiškąją tikrovę, tačiau jam nesvetimas ir kūrybinis pradas. Operatoriai lyg žaidžia šiais dviem poliais ir reportažinis stilius mainosi su nestandartiniais plataus kampo inkliuzais.
Daugiau

Šiandienos Lietuvoje Kalėdos yra bene pati didžiausia metų šventė, kurią švenčia ne tik tikintieji. Dovanojame dovanas savo artimiesiems, bet ar nepamirštame, kad ne gautos dovanos kainoje slypi visas šventės džiaugsmas?
Daugiau

Gauti naujienas