Pačioje pokalbio pradžioje ši ekonomistė, publicistė ir dėstytoja išsiduoda, kad pasivaikščioti gali tik su nauda (tai sakydama, žinoma, juokiasi). Tad pokalbis tarsi virsta į paskaitą, kurioje nagrinėjami ekonomikos dėsniai.
Daugiau

Berniukiška Jurga įžingsniuoja į valtį ir jie išplaukia. Jokių įprastų kameros siūbavimų. Vaizdas gerokai stabilesnis, o atsirandantis judėjimas – švelniai banguojantis, plaukiantis. Šįkart tikrai daug vandens. Galime pajausti visas jo savybes.
Daugiau

Rytis ir jo pašnekovas Andrius Užkalnis traukia tvarkingu keliuku, vaikosi uodus bei šnekasi. Lietuvis, jau penkiolika metų dirbantis žiniasklaidos gigantui BBC Didžiojoje Britanijoje, puikiai išmano visuomenės gyvenimą čia ir toje saloje. Greičiausiai todėl pokalbyje jaučiasi lyginamoji gaidelė...
Daugiau

Dainius Radzevičius Pasivaikščiojimuose – lyg Lietuvos žurnalistų veidas, tos pirmosios lūpos, kurios gali papasakoti, kaip masinės informacijos sistema atrodo joje dirbančiam žmogui. Puiki proga išsiaiškinti, kodėl žiniasklaidą turime tokią, kokia ji yra.
Daugiau

„Man atrodo, kad jis – vienintelis žmogus Lietuvoje, kuris tiki, kad pasakos gali mus išgelbėti,“ – taip Rytis pristato Vytautą V. Landsbergį. Laidoje ypač daug mitų, poezijos ir paslapčių – to, ką šiuolaikinis, technika įtikėjęs žmogus gali vadinti „pasakomis“.
Daugiau

Penkioliktoje laidoje alchemikai pristato šalies kultūriniame gyvenime jau įvykusius procesus. Bandydami išryškinti dviejų Lietuvoje gyvenusių kūrėjų – rašytojo Henrio Parlando ir fotografo Vito Luckaus – portretus, jie žvelgia į praeitį, kuri šiandien pamažu atrandama.
Daugiau

Gauti naujienas